O Mnie

Nazywam się Piotr Puchalski. Z branżą tekstylną jestem związany od 2018 roku. Marka osobista „MrTowel” powstała w czerwcu 2022 roku.

Kiedy w 2022 roku wchodziłem z nowym projektem na rynek hotelarski w Polsce, nie byłem świadomy skali, jaką można w tak krótkim czasie osiągnąć.

Jestem przekonany, że mogę podołać Państwa wymaganiom z zakresu dostarczania bardzo dobrej jakości tekstyliów do hoteli, apartamentów, parków wodnych czy obiektów spa & wellness.
Tekstyliów, sprawdzonych już przez najlepszych hotelarzy w Polsce.

Działalność marki osobistej „MrTowel”, opiera się na dystrybucji tekstyliów od najlepszych producentów z Europy i Świata.

Mówi się, że jeżeli chcemy być dobrzy we wszystkim naraz, tak naprawdę nie osiągamy perfekcji w żadnej z dziedzin.

Dzięki współpracy z fabrykami wybranymi z sektora produkcyjnego mam możliwość finalnego skompletowania świetnej, kompleksowej oferty, dostępnej na polskim rynku, skupiającej się na ręcznikach, szlafrokach, pościeli, kołdrach i poduszkach czy obrusach.

quote top

W branży hotelarskiej, jako dostawca tekstyliów, chcę wejść na sam szczyt.

Mocno wierzę w to, że sukces to składowa systematyczności, konsekwencji w działaniu, ciężkiej i mądrej pracy, ludzkiego podejścia do biznesu oraz szczęścia.

Jeżeli zabraknie szczęścia, nadrobię pozostałymi elementami.

MrTowel

quote line right

Sprawdzony i Godny Zaufania Dostawca

Rozumiemy znaczenie niezawodnych partnerów biznesowych w branży hotelarskiej. Nasza firma nie tylko dostarcza wysokiej jakości tekstylia, ale także będzie stanowić solidne wsparcie dla Twojego biznesu.

Gwarantujemy powtarzalność zamawianych produktów, bierzemy pełną odpowiedzialność za ich jakość oraz oferujemy ekspresową dostawę.

Jesteśmy elastyczni w biznesie, potrafiąc dostosować się do potrzeb naszych partnerów i z dużą łatwością rozwiązujemy napotkane przeszkody.

Niezależnie od tego, czy zarządzasz luksusowym 4-5 gwiazdkowym hotelem, przytulnym pensjonatem, czy nowoczesnym aquaparkiem, MrTowel jest partnerem, na którym będziesz mógł/mogła polegać.

terminowość

Niezawodność

Zrealizujemy każde przyjęte zamówienie. Możesz polegać na naszym doświadczeniu i obietnicach, których zawsze dotrzymujemy.

elastycznosc

Elastyczność

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze znajdujemy rozwiązania na napotkane przeszkody.

Doradztwo

Doradztwo

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy precyzyjnie określić ilość oraz rodzaj potrzebnych produktów do Twojego rodzaju działalności.

kontakt

Kontakt 24/7

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze znajdujemy rozwiązania na napotkane przeszkody.

Współpracujemy z obiektami takimi jak…

Nasi partnerzy